ארכיון מחברים

אלטרנטיבה חיובית

פרבהופאדהרבים המחקרים והמילים אשר נכתבו על התופעה הגדולה אשר התרחשה בארצות הברית בשנות השישים. הרקע הסוציו-אקונומי אשר ממנו צמחו ילדי הפרחים למאמר המלא »

הברכה והקללה של המונותאיזם

הברכה והקללה של המונותאיזםההבדל הגדול בין מונותאיזם (אל אחד) לפוליתאיזם (אלים רבים) אינו מספרי, ואינו משפיע רק על אמונת האדם המאמין, אלא על כל צעד ושעל של אורח חייו. למאמר המלא »

לילה בין שני ימים

לילה בין שני ימיםלאחרונה קראתי שני ספרים מלאי חיים העוסקים בסוגיית המוות. הקריאה התרחשה במקביל ונוכחתי לדעת כיצד שני ספרים כל כך שונים אשר נכתבו בתקופות שונות למאמר המלא »

שמות האל

שמות האללאורך תקופות ארוכות בהיסטוריה האנושית, דתות שונות וזרמים רוחניים שונים עסקו במדיטציה או בתפילה הנושאת בתוכה את שם האלוהים. עם השנים בתוך תחומי היהדות למאמר המלא »

מוסר וצדק ללא אלוהים

מוסר וצדק ללא אלוהים"אנשים סבורים כי ההצלחה בדתיות, פיתוח כלכלי, עינוג חושים וגאולה אינם מחייבים את קבלת סמכותו של אישיות אלוה. לפי דעתם, עקרונות דתיים נועדו ליצור אלוהים דמיוני... למאמר המלא »

המשרת של המשרתים

קרישנה וארג'ונהתפישת האלוהות הוֵדית המתוארת בספרות הוֵדית הינה עמוקה מחקר. במאמר זה אני מתכוון לגעת רק בהיבט אחד שלה, אך מבחינתי הוא המשמעותי ביותר. למאמר המלא »

וידאו
מהי מטרת החיים?
שיחה על הצורך הבסיסי של כל בני האדם - לאהוב ולהיות אהוב
עולם מעבר לשמים
קליפ תמונות מוורינדאוון - הודו, המלווה בשירו של מייקל קסידי
פרות שמחות
ארגון "הגנה על פרות" בהודו דואג לפרות ושוורים פצועים בדרך מיוחדת במינה
הרשמה לניוזלטר