יסודות

למה אני?

lotus-flower-artהלו! מישהו שומע אותי? מישהו יכול לומר לי מה אני עושה פה? זאת אומרת, בשביל מה כל החיים האלה? של מי המשחק הזה? מה קורה פה? למאמר המלא »

ההיגיון בקיומו של אלוהים

יוגה של אהבהספרי הקודש הוֵדיים מלמדים שאלוהים הוא מישהו בעל דמות ואישיות לא מוגבלים. היגיון ארצי תופס אך דברים מוגבלים. לכן ההיגיון האנושי לא מסוגל להשיג את אלוהים. למאמר המלא »

אני

יוגה של אהבההידע הראשון שקְרישְׁנַה נותן בבְּהַגַוַד-גִיתָא מתחיל עם שאלת ה"אני". הבנה נכונה של מי אני היא התשתית לכול התובנות הרוחניות. למאמר המלא »

גִלגוּל נשמות

יוגה של אהבהמטרת ידע זה הינה לשחרר אותנו מהאשליה שבקיום החומרי, ולאפשר לנו לחזור לטבענו וליחסינו המקוריים עם העליון. למאמר המלא »

קארמה – הגיון ופילוסופיה

הארי קרישנההגדרת הקרמה כוללת את אותם כללי פעולה ותגובה המכתיבים, כול עוד תשוקתנו הינה אינטרסנטית, את גורלנו בעולם זה - חיים אחר חיים. למאמר המלא »

שלוש מידות הטבע

הרא קרישנהכול דבר בטבע נחלק לשלוש מידות. שלוש מידות אלו אחראיות לכלל המציאות החומרית גם כובלות אל האדם לחומר למאמר המלא »

נצחיות הנשמה מול זמניות הגוף

הרא קרישנהאחד המאפיינים הבולטים של ההינדואיזם הוא האמונה בגלגול הנשמה. למרות שנמצא בהודו זרמים למאמר המלא »

אני – אשליה או מציאות?

יוגה של אהבהפעם היה לי גוף של תינוק/ת, אחר כך של ילד/ה, אחר כך של נער/ה, אחר כך של איש/ה. הגוף, על מרכיביו הגשמיים - מוצקים, נוזלים, חום, אויר ומרחב - משתנה כל הזמן. מה עוד משתנה? למאמר המלא »

סיבה ותוצאה

לכל מחשבה שעברה לי בראש יש סיבה שהובילה לתוצאה שנהפכה לסיבה שיצרה אינסוף סיבות ותוצאות חדשות, נשמע מסובך? בכלל לא! למאמר המלא »

סיפור חיים פרק א' – מי אני?

יוגה של אהבה בגיל 18,19,20 מדי פעם הייתי מסתכלת במראה במבט עמוק לתוך העיניים שהסתכלו אלי מתוך המראה, מנסה למצוא את מה שמעבר למבט, למאמר המלא »

פנינים אשר שזורות על חוט

יוגה של אהבה כאשר מסתכלים על מחרוזת פנינים, איננו נותנים את דעתנו על החוט אשר עליו שזורות הפנינים, אלא רק על הפנינים עצמן. למאמר המלא »

וידאו
מהי מטרת החיים?
שיחה על הצורך הבסיסי של כל בני האדם - לאהוב ולהיות אהוב
עולם מעבר לשמים
קליפ תמונות מוורינדאוון - הודו, המלווה בשירו של מייקל קסידי
פרות שמחות
ארגון "הגנה על פרות" בהודו דואג לפרות ושוורים פצועים בדרך מיוחדת במינה
הרשמה לניוזלטר